
Уважаеми лекари , уважаеми медицински сестри , фелдшери !
Скъпи колеги!
На 7 април отбелязваме по традиция Професионалния празник на всички работещи в сферата на здравеопазването.
УС на НСЛЗСИМП отправя своите позитивни мисли и признание към всички добри хора с огромни сърца и безусловна състрадателност посветили се на каузата да помагат!
Уважаеми колеги , използваме повода да изразим своята искрена благодарност за вашата подкрепа за българското здравеопазване,за вашата сила и отговорност , за дългогодишните очаквания в процеса на осъществяване на здравната реформа в България.Защото знаем , че само така ще можем да правим реални стъпки към действително европейско ниво на здравно обслужване.
В знак на дълбоко уважение към всички вас , приемете нашите най-сърдечни пожелания по повод нашия празник-Световен ден на здравето!
Пожелаваме Ви и занапред да защитавате достойно авторитета на българския лекар в името на всички българи , които вярват във вас!
Респект!
Бъдете здрави и честит празник!
УС на НСЛЗСИМП