УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,
На 09.06.2025 г. в Министерство на здравеопазването се проведе работна среща във връзка с ОКТД в сектор „Здравеопазване“.
От страна на НСЛЗСИМП присъства д-р Даниела Чавдарова – член на УС на сдружението. Сформирани са работни групи за продължаване на работата в тази насока. За членове на работната група от НСЛЗСИМП са предложени: д-р Катя Ганова, д-р Ясен Янев и д-р Даниела Чавдарова.
Очаква се график на заседанията на работните групи. За всички взети решения ще бъдете информирани допълнително.